O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Něco o nás
Firma Vzduchotechnika Šafařík je soukromá firma založená v roce 1990.
Zabývá se komplexními dodávkami vzduchotechniky a montáží klimatizace,měření a regulace včetně záručního a pozáručního servisu. Firma zaměstnává techniky montážní pracovníky,kteří již dříve pracovali v oboru vzduchotechniky. Má vlastní výrobní a montážní kapacitu,zajišťuje projektovou dokumentaci a úzce spolupracuje s některými dodavateli vzduchotechnických komponentů například : MULTI VAC spol. s.r.o., ELEKTRODESING VENTILÁTORY s.r.o. MANDÍK Požární klapky a žaluzie. REMAK , ALTEKO.

Během působení firmy byla realizována řada projektů například : Národní Knihovna – Klementinum, více napoví Naše referenční listina. Rádi bychom tuto listinu rozšířili o další zajímavé projekty a proto si Vám dovolujeme nabídnout naše služby při realizaci klimatizace a vzduchotechnického zařízení do Vašich staveb a rekonstrukcí.

VÝROBA POTRUBÍ
Výroba kruhového potrubí od průměru 80 mm do průměru 150 mm v délce 1000mm
Od průměru 160 mm do průměru 600 mm v délce 2000mm včetně tvarovek.
Výroba čtyřhranného potrubí včetně tvarovek v délce 2000mm.

KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY
Prodej klimatizačních jednotek: Nástěnné klimatizační jednotky s ohřevem o výkonu 2,5Kw – 6,5Kw
Parapetní klimatizační jednotky bez ohřevu o výkonu 4,5Kw – 14Kw

REFERENČNÍ LISTINA
KONFERENČNÍ CENTRUM ŠTIŘÍN, RADIOMOBIL A.S, PIVOVAR VELKÉ POPOVICE, NÁRODNÍ KNIHOVNA . KLEMENTINUM, KLEMENTINUM – ZRCADLOVÁ KAPLE, ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE, DŮM S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU TÝNEC NAD SÁZAVOU, MASTERFOOD KOM. SPOL., GENERÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ CEL – BUDĚJOVICKÁ, SONS KRAKOVSKÁ PIVOVAR V.POPOVICE, MULTIFUNKČNÍ DŮM WUCHTERLOVA P9, ČINŽOVNÍ DŮM ČESTMÍROVA 7 NUSLE, ŠKOLNÍ JÍDELNA NA KORÁBĚ P8 …

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
Naše firma zajišťuje záruční a pozáruční servis celého vzduchotechnického zařízení po dobu záruční lhůty a po uplynutí záruční lhůty po podepsání smlouvy o servisních pracích následně pozáruční servis. Tento servis je nezbytný pro dobrý chod a dlouhou životnotnost celého zařízení. Servisní práce zahrnují tuto činnost : čištění a výměnu filtračních vložek, kontrola všech točících elementů a ložisek, čištění, výměny klínových řemenů, kontroly klapek a jejich mazání, mytí lapačů tuku v kuchyňských digestoří.

PROTIPOŽÁRNÍ KLAPKY
Naše firma zajišťuje servis protipožárních klapek a žaluzií včetně vypracování zprávy pro hasiče.